Районна газета

ГОТУЄМОСЯ ДО ЧЕРГОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ В НОВІЙ УКРАЇНСЬКІЙ ШКОЛІ ВЖЕ ЗАРАЗ

Розбудова Нової української школи - це довготермінова державна реформа, яка активно упроваджується вже другий рік. Її план передбачає наступність дій і відповідне ресурсне забезпечення на кожному етапі, ураховує загальний контекст суспільних змін. Сучасні школярі також повинні відчути зміни й отримати кращу якість освіти

У цьому аспекті з 01 вересня 2018 року і працюють заклади освіти району, використовуючи новітні методики, сучасні мультимедійні засоби та обладнання, навчають першокласників. А поряд з цим готуються до Нової української школи чергового 2019-2020 навчального року, створюючи в першу чергу  здорове та безпечне освітнє середовище, що є основою якісної освіти сьогодення.

Активно долучилися до цих робіт у Яснопільщанському НВК та Калінінській ЗОШ І-ІІ ступенів, де вже завершено ремонтні роботи класних кімнат майбутніх першокласників, закуплено окремі учнівські та вчительські меблі, килимки.

А колектив Калінінської ЗОШ І-ІІ ступенів отримав ще й унікальний подарунок – пуф, виготовлений вихованцями та керівниками гуртків районного Будинку для дітей та юнацтва з пластикових пляшок.

Попереду на всіх освітян  району чекає  копітка праця, але перші зроблені кроки свідчать, що спільними зусиллями буде досягнуто бажаного результату.