Районна газета

ЗАВЕРШИЛАСЯ РЕЄСТРАЦІЯ НА ДПА У ФОРМІ ЗНО

Учора, 18 березня, завершилася реєстрація випускників для здачі державної підсумкової атестації 2018/2019 навчального року у формі зовнішнього незалежного оцінювання

Керівники закладів освіти мали надіслати комплекти реєстраційних документів учнів (слухачів, студентів) для проходження цієї процедури.

За інформацією Українського центру оцінювання якості освіти регіональні центри вже виготовили понад 308 тисяч сертифікатів для учасників зовнішнього незалежного оцінювання, що становить 96,45% від кількості отриманих комплектів реєстраційних документів.

До 25 березня 2019 року реєстраційні документи можуть надсилати особи, які вже здобули повну загальну середню освіту в попередні роки незалежно від того, де вони навчаються зараз (чи продовжують навчатися).

До цього ж дня є можливість усунути причини відмови в реєстрації або внести зміни до персональних даних. Зробити це можна за допомогою спеціального сервісу, розміщеного на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

За попередніми даними, комплекти реєстраційних документів усіх цьогорічних випускників закладів загальної середньої освіти Липоводолинського району надіслані до Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти для проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО.

Принагідно зазначимо, що 16 березня в Україні було проведено пробне ЗНО з української мови і літератури. Наступне пробне тестування з історії України, математики, біології, географії, фізики,  хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) відбудеться у суботу, 23 березня. У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може пройти тест з одного навчального предмета.

За матеріалами сайту http://testportal.gov.ua/registr/