Районна газета

УЖЕ ВІДОМІ ПОРОГОВІ БАЛИ «СКЛАВ/НЕ СКЛАВ» З УСІХ ПРЕДМЕТІВ ЗНО 2019

У п’ятницю, 21 червня, стали відомі встановлені порогові бали з усіх предметів зовнішнього незалежного оцінювання  2019 року

Члени експертної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти на третьому засіданні ухвалили рішення встановити пороговий бал «склав/не склав» для тестів з історії України, що відповідає 27  балам, з географії – 26, з хімії – 16.

За даними Українського центру оцінювання якості освіти від загальної кількості осіб, які брали участь у тестуванні з кожного з названих нижче предметів, поріг «склав/не склав» подолали: з історії України 84 % осіб, з географії – 89,6 %, хімії – 86 %.

Кількість учасників ЗНО, які не склали тест з цих трьох предметів складає понад 45 тисяч осіб. При цьому 36 079 учасників не подолали поріг тесту з історії України.

Усі учасники тестування, результат яких дорівнює або є вищим за визначений поріг, матимуть можливість використати отримані результати під час участі у цьогорічній вступній кампанії до закладів вищої освіти.

У суботу, 22 червня,  на інформаційних сторінках учасників будуть розміщені результати зовнішнього незалежного оцінювання з історії України, географії та хімії.

Відомості результатів державної підсумкової атестації, проведеної у формі зовнішнього незалежного оцінювання, буде завантажено в розділі «Керівникам закладів освіти» 24 червня.

За матеріалами сайтів https://osvita.ua/http://testportal.gov.ua/