Районна газета

ОДИНАДЦЯТИКЛАСНИКИ ОТРИМАЛИ БАЛИ ЗА ДЕРЖАВНУ ПІДСУМКОВУ АТЕСТАЦІЮ

З 21 червня, коли експертна комісія Українського центру оцінювання якості освіти встановила порогові бали для всіх предметів зовнішнього незалежного оцінювання, стали відомі остаточні результати державної підсумкової атестації осіб за освітній рівень повної загальної середньої освіти

Відомості результатів отримали і заклади загальної середньої освіти.

Цьогоріч, як оцінки за ДПА для випускників старшої школи закладів загальної середньої освіти зараховуються результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох навчальних предметів: української мови і літератури (українська мова), математики або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття), іноземної мови, біології, географії, фізики чи хімії (за вибором випускника, окрім української мови та літератури, що є обов’язковою).

Так, випускники одинадцятих класів району, як державну підсумкову атестацію складали: історію України (період ХХ – початок ХХІ століття) – 28 осіб, математику – 16, біологію та географію - по 15, англійську мову – 9, фізику – 6. Результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури (українська мова) зараховані усім 45 учням, що навчалися за очною та екстернатною формами.

Аналізуючи досягнення, відзначимо 14 результатів високого та 71 достатнього рівнів. При цьому найчисельнішими вони виявилися з історії України – 24 та української мови – 22. Стовідсоткову успішність продемонстрували одинадцятикласники п’яти шкіл району. Результати державної підсумкової атестації двох випускників, що претендували на отримання свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти з відзнакою,  підтвердили високий рівень їх навчальних досягнень.

Четверо цьогорічних випускників з окремих предметів мають бали початкового рівня.  

Свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти, заслужені нагороди випускники отримають на урочистостях, з нагоди вручення документів про освіту, що відбудуться 27 та 29 червня (саме ці дати були попередньо визначені закладами освіти).