Районна газета

У СПОРТИВНО-ОЗДОРОВЧОМУ ТАБОРІ «БАРСА» ЗАВЕРШИЛАСЯ ВІДПОЧИНКОВА ЗМІНА

Літо – пора канікул та відпусток. А побувати в таборі, добряче відпочити, набратися сил і отримати яскраві враження чи не найпотаємніше бажання кожної дитини

Улюбленим місцем відпочинку для юних спортсменів Липоводолинщини, учнів районної дитячо-юнацької спортивної школи, і не лише їх, є профільний (спортивного спрямування) табір «Барса», що впродовж останніх років гостинно відкриває двері, як правило, для 55 таборян.

Цьогоріч він працював з 24 червня по 12 липня.

Вся робота табору була направлена на створення в дитячому колективі життєрадісної атмосфери, забезпечення змістовного оздоровлення та відпочинку, задоволення духовних потреб дітей та учнівської молоді, зміцнення здоров’я, розвитку та вдосконалення їх фізичних здібностей.

Працював табір згідно затвердженого плану виховної роботи, де були враховані побажання дітей.  Саме тому чотирнадцятиденний робочий період був насичений різноманітними культурно-розважальними заходами, спортивними змаганнями.

Наймолодші хлопці та дівчата демонстрували свою спритність та швидкість в різноманітних естафетах, старші - мали змогу проявити творчі здібності в розважальних та пізнавальних конкурсах, фізкультурно-спортивну майстерність - в змаганнях з шашок, футболу, настільного тенісу тощо. Для підвищення спортивних напрацювань та здобутків в обраному виді спорту, проводились їх тренування.

Незабутні враження залишилися у дітей від піших екскурсії, відвідин пожежно-рятувальної частини та ТОВ «Завод Кобзаренка», що в селищі Липова Долина, байрацької «Альянс Арени», розважальних атракціонів у місті Ромни.

Кожен день табірної зміни  потребував спортивної витримки, затрат сил та енергії, якими таборяни запасалися від смачних, збалансованих, вітамінізованих, свіжоприготованих сніданків та обідів.

Закриттям табірної зміни в «Барсі» завершився, так би мовити, перший етап реалізації цьогорічної районної оздоровчої  програми – відпочинковий. Попереду – наступний, що включає оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки в позаміських обласних стаціонарних закладах.