Районна газета

ПРИЙОМ НА НАВЧАННЯ ДО НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ СТАТИСТИКИ, ОБЛІКУ ТА АУДИТУ НА 2019/20 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Управління статистики у Роменському районі доводитьдо відома випускників шкіл про можливість навчання на бюджетній основі в вищому навчальному закладі Національній академії статистики, обліку та аудиту в м. Київ

Академія є державним вищим навчальним закладом ІІІ-ІУ рівня акредитації, який належить до системи державної статистики України.

Національна академія статистики, обліку та аудиту продовжує набір на 2019/20 навчальний рік на денну та заочну форми навчання для здобуття освітніх рівней бакалавра та магістра за спеціальностями «Економіка» (спеціалізація «Економічна кібернетика», «Прикладна статистика та аналітика»), «Облік і оподаткування» (спеціалізація «Облік, аудит і оподаткування»), «Фінанси, банківська справа і страхування» та «Менеджмент» (спеціалізація «Міжнародний менеджмент»).

Серед столичних ВНЗ економічного профілю НАСОА вирізняється досить помірною і вигідною ціною навчання. При Академії є гуртожиток для забезпечення проживання студентів з інших міст. В НАСОА діють безкоштовні підготовчі курси, випускники яких мають преференції при зарахуванні на навчання (за інших рівних умов).

Академія підтримує плідні освітянські, наукові та культурні зв’язки з провідними профільними вищими навчальними закладами Європи. Основні університети-партнери за кордоном - Франція та Польща.

Спільно з університетами-партнерами студенти та викладачі Академії беруть участь у науково-дослідних проектах, міжнародних науково-практичних конференціях, семінарах, круглих столах.

Інформація про спеціальності та спеціалізації, форми та вартість навчання, терміни подачі документів розміщена на сайтах НАСОА - www.nasoa.edu.ua та ГУССО - www.sumy.ukrstat.gov.ua

Контактні телефони в НАСОА:

Черушева Г.Б. (зав.відділу профорієнтаційної роботи) - (044) 484-47-73;

Музиченько М.В. (зав, приймальної комісії) - (044) 484-47-78.