Районна газета

НОВІ ЗБІРНИКИ НОРМАТИВНО-ПРАВОВИХ АКТІВ НА ДОПОМОГУ ОСВІТЯНАМ ТА НАУКОВЦЯМ

Фахівцями Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» укладено три нових повноцінних збірники нормативно-правових актів, що визначають правові засади матеріально-технічного забезпечення закладів освіти шкільними автобусами, створення розвивального предметного середовища та інноваційної діяльності

Зокрема,  «Збірник нормативно-правових актів щодо матеріально-технічного забезпечення галузі освіти. Шкільний автобус (видання друге)» містить повний перелік документів, що регламентують забезпечення навчальних закладів шкільними автобусами для регулярного перевезення учнів та педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти у сільській місцевості до місць навчання і додому.

Окремі розділи присвячені Конституції України, постановам і розпорядженням уряду, Закону України «Про освіту» та законодавчим актам щодо охорони дитинства, місцевого самоврядування, дорожнього руху, автомобільного транспорту тощо.

До видання «Збірник нормативно-правових актів щодо матеріально-технічного забезпечення галузі освіти. Інноваційна діяльність (видання друге)» увійшли нормативно-правові акти матеріально-технічного забезпечення інноваційної діяльності галузі освіти.

Всі нормативно-правові акти, якими регламентується процес створення розвивального предметного середовища у закладах освіти різних типів і форм власності, його облаштування і оснащення сучасними засобами навчання та обладнанням загального і навчального призначення систематизовані у «Збірник нормативно-правових актів  щодо матеріально-технічного забезпечення галузі освіти. Обладнання закладів освіти (видання друге)». 

Укладачі розраховують, що видання стануть у нагоді керівникам закладів освіти, працівникам наукових, науково-методичних і науково-дослідних установ.

Нагадаємо, що раніше в Україні видали три посібники, як створювати Новий освітній простір в закладах освіти.

За матеріалами сайту https://imzo.gov.ua