Районна газета

НУШ БУДЕ ПРІОРИТЕТОМ НОВОГО УРЯДУ, – МІНІСТР ОСВІТИ

Нова українська школа продовжить бути пріоритетом і цього уряду. Про це, після свого призначення, написала у соцмережі новопризначений міністр освіти і науки Ганна НОВОСАД

Нагадаємо, що рішення про її призначення на посаду міністра освіти і науки України ухвалено новообраним парламентом 29 серпня 2019 року.

«Я переконана, що політика має бути цивілізованою. А у сфері освіти вона ще й точно має бути тяглою. Щоправда останнє – лише там, де розпочались правильні та довгоочікувані зміни. А тому Нова українська школа – продовжить бути пріоритетом і цього Уряду. Я особисто налаштована на тісну співпрацю з усіма агентами змін, які останні 2 роки робили зміни в школі можливими», – наголосила новий міністр.

Також, за її словами, Міносвіти спільно з парламентським Комітетом з питань освіти, науки та інновацій напрацює та представить план змін у підходах до управління та фінансування у вищій освіті та науці.

«Знаю, це поки загальні слова. Мені ще необхідно сформувати команду для напрацювання конкретних планів дій», – зазначила Новосад.

Окрім цього вона наголосила, що важливими завданнями перших двох тижнів її роботи, окрім формування команди, є робота зі складним проектом Державного бюджету на 2020 рік та підготовка проекту Закону України «Про повну загальну середню освіту».

«Буду вдячна за вашу конструктивну співдію», – підкреслила міністр освіти і науки.

За матеріалами сайту http://osvita.ua