Районна газета

ОБЛАСНИЙ УЧИТЕЛЬСЬКИЙ БАЛ – СВЯТКОВЕ ВІДРОДЖЕННЯ ШЛЯХЕТНИХ ТРАДИЦІЙ

Цьогорічне святкування Дня працівників освіти в області відзначилось особливою атмосферою танцювального бального дійства

Другий за ліком учительський бал зібрав днями у стінах  Сумського обласного академічного театру драми і музичної комедії ім. М.С. Щепкіна майже пів тисячі найкращих, найталановитіших освітян області. В їх числі і представники Липоводолинщини.

Успішних, талановитих та креативних учителів сумського краю вітали заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Іван БОРШОШ, голова Сумської обласної ради Володимир ТОКАР, голова Сумської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Сергій ОСАДЧИЙ, директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія ГРОБОВА.

За самовідданість та наполегливість,  сумлінне виконання службових обов’язків кращі освітяни Сумщини отримали почесні відзнаки голови облдержадміністрації, Міністерства соціальної політики України, обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України. В числі пошанованих головою Сумської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України і Наталія ГУЩА, заступник директора з навчально-виховної роботи Синівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Завершальним акордом бальної феєрії для півтисячної аудиторії став неперевершений настрій.

За матеріалами сайту http://www.osvita.sm.gov.ua