Районна газета

ОЛІМПІАДНИЙ МАРАФОН 2019/2020 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ – СТАРТУВАВ

Підтримка та розвиток учнів, що володіють потенціалом до високих досягнень, є одним із пріоритетних напрямів сучасної світової та української освіти. А долучення їх до участі у Всеукраїнських учнівських олімпіадах та творчих конкурсах є визначеною формою роботи в даному напрямку

Тож днями обдарована учнівська молодь району і дала старт цьогорічному шкільному етапу  Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів, що мають сприяти розвитку їх творчого потенціалу.

Як визначено відповідним Положенням про Всеукраїнські учнівські олімпіади, наказами МОН України, обласного Департаменту освіти і науки та відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації впродовж нинішнього навчального року олімпіадні змагання будуть проведені з української мови та літератури, англійської, німецької, французької мов, історії, математики, фізики, астрономії, хімії, біології, екології, географії, інформатики, інформаційних технологій, економіки, правознавства, російської мови та літератури, трудового навчання. Перший їх етап пройде у жовтні, другий - у листопаді-грудні 2019 року.

Моніторинг результативності перших двох етапів учнівських олімпіад має визначити «сильні та слабкі сторони», як в організаційному, так і на науково-методичному рівнях.