Районна газета

УРОЧИСТО СТАРТУВАВ І (ЗОНАЛЬНИЙ) ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «УЧИТЕЛЬ РОКУ – 2020». ОСВІТЯНИ ЗМАГАЮТЬСЯ У ЧОТИРЬОХ НОМІНАЦІЯХ

Всеукраїнський конкурс «Учитель року» започатковано в 1995 році. За часи проведення він став стартовим майданчиком для тисяч учителів-новаторів, які у творчому змаганні розкрили різні грані свого педагогічного таланту. Сьогодні вони зросли професійно, посіли керівні посади, отримали наукові звання, залучені до розбудови Нової української школи

Відкриття першого (зонального) туру ювілейного за ліком Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» відбулося 19 листопада 2019 року на базі КЗ Липоводолинська СШ І-ІІІ ступенів.

Найщиріші побажання почули конкурсанти з вуст Любові ДМИТРУШКО, начальника відділу освіти, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації.

Конкурсні випробування проходять за чотирма номінаціями: «Зарубіжна література», «Початкова освіта», «Історія» та «Хімія».

У відбірному етапі, що відбувся по завершенню урочистостей та проходив у формі комп’ютерного тестування - для трьох номінацій і контрольної роботи - у номінації «Хімія», змагалися 28 відважних умотивованих педагоги, які наважились піти на серйозне випробування, аби продемонструвати рівень фахової майстерності, утвердити своє професійне «Я…».

За його результатами визначено дванадцятку фіналістів. Серед них: Ольга БУРДЮК з Беївського НВК, Тетяна ПІКАЛО з Байрацького НВК та Надія РАЛКО з Синівської ЗОШ І-ІІІ ступенів - у номінації «Зарубіжна література»; Ірина СИМОНЕНКО з КЗ Липоводолинська СШ І-ІІІ ступенів, Оксана ЧИЖЕНКО з Глинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Роменського району і Тамара ГМАР з Синівської ЗОШ І-ІІІ ступенів - у номінації «Хімія»; Петро ЛУПІЙКО з Семенівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Микола ГРИЦАЙ з Калінінської ЗОШ І-ІІ ступенів та Владислав СОКРУТА з Коровинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Недригайлівського району - у номінації «Історія»; Людмила ЛОВИГІНА з Синівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Любов ГРИЦАЙ з Семенівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Альона ГРИШКО з Беївського НВК у найчисельнішій цьогорічній номінації «Початкова освіта».

Фінальні конкурсні випробування,  де будуть визначені переможці та лауреати першого (зонального) туру, пройдуть 21 та 22 листопада 2019 року.