Районна газета

«ЧАРІВНА ПОДОРОЖ ВСЕСВІТОМ». ГУРТКІВЦІ БУДИНКУ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА ПРЕЗЕНТУВАЛИ ДИТЯЧИЙ МЮЗИКЛ

У репертуарі вихованців районного Будинку для дітей та юнацтва відтепер є ще одна дитяча вистава у жанрі мюзиклу «Чарівна подорож Всесвітом», прем’єрний показ якої відбувся днями на сцені районного Будинку культури

Магію сучасного казкового шоу для більш як 300 поціновувачів дитячої творчості створювали 34 юних артистів – гуртківців закладу позашкільної освіти.

Танець. Пісня. Акторська гра. Шоу. Казка… На сцені все це було сплетено в єдиний живий організм. А юні театрали зачарували глядацьку залу хореографією, досконалим виконанням пісень, довершеною акторською грою.

Творчий колектив приклав чимало зусиль, щоб зробити справжнє диво, яке перенесли на сцену юні таланти.  Написала та зрежисерувала театральну історію Олена СИМОНЕНКО. Над музичним та хореографічним оформленням постановки працювала Надія ЛЮБЧЕНКО. А щоб бажане стало дійсністю, підключилися і батьки юних артистів, які допомогли у виготовленні костюмів, декорацій.

Що й казати, мюзикл став видатною подією для учасників та всіх присутніх. Акторів щедро обдарували оплесками та схвальними відгуками.