Районна газета

СЕМЕРО ШКОЛЯРОК ПРЕДСТАВЛЯТЬ НАШ РАЙОН НА ОБЛАСНОМУ ЕТАПІ ЮВІЛЕЙНОГО МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА

Другий етап ювілейного, двадцятого за ліком, Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика зібрав на базі КЗ Липоводолинська СШ І-ІІІ ступенів кращих знавців «солов’їної»

Конкурс спрямований на піднесення престижу української мови серед молоді, виховання поваги до культури і традицій українського народу.

У творчому змаганні, організованому відділом освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації, взяли участь 88 школярів від найменших – третьокласників до випускників старшої школи.

Найчисельнішим було представництво конкурсантів третього (16) та шостого класів (14), по 13 учасників - від четвертого, п’ятого та сьомого класів.

Виконуючи конкурсні завдання, учасники продемонстрували знання з лексикології, фразеології, орфографії, вміння будувати різножанрові твори та висловлювати власну думку на запропоновані теми.

Журі змагального дійства визначило 20 призерів та 7 переможців, які набрали найбільшу кількість балів. Серед них: третьокласниця Аліна ГУСАК, четвертокласниця Анастасія ГРЕЧАНИК, п’ятикласниця Яна КОВАЛЕНКО, дев’ятикласниця Дар’я СЕЛЬНІЦИНА та одинадцятикласниця Анна ГУСАК з КЗ Липоводолинська СШ І-ІІІ ступенів, шестикласниця Аліна БЕРЕЖНА з Яснопільщанського НВК та семикласниця Вікторія КАЛИНОВСЬКА з Байрацького НВК. Ця сімка і представить наш район в ІІІ (обласному заочному) етапі конкурсу, що пройде 14 грудня.