Районна газета

У 2020 РОЦІ ВАРТІСТЬ ПРОБНОГО ЗНО КОЛИВАТИМЕТЬСЯ ВІД 138 ДО 150 ГРИВЕНЬ

Регіональні центри оцінювання якості освіти визначили вартість участі у пробному зовнішньому оцінюванні для осіб, які мають намір використати цей інструмент при підготовці до тестування

У 2020 році вартість складання одного пробного тесту коливатиметься від 138 до 150 гривень, в залежності від регіону проживання учасника.

Найменшу вартість за складання пробного ЗНО у 2020 році запропонують Дніпропетровський і Одеський регіональні центри оцінювання якості освіти, що окрім згаданих областей обслуговують мешканців Запорізької і Кіровоградської. Учасники тестування з цих регіонів матимуть можливість скласти один пробний тест за 138 гривень.

Для мешканців Вінницької, Житомирської, Хмельницької, Львівської, Рівненської, Волинської, Черкаської, Чернігівської, Київської областей, а також столиці України, участь у одному пробному тестуванні обійдеться у 150 гривень.

Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти цього року пропонує скласти один пробний тест за 141 гривню, Івано-Франківський - за 142 гривні, Донецький, що обслуговує  мешканців Донецької і Луганської областей – за 144 гривні, Херсонський – за 145 гривень.

Реєстрація для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 03 до 24 січня 2020 року на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

У 2020 році пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться 21 березня, з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) - 28 березня.

Кожен з учасників матиме можливість скласти один тест у кожний з тестових днів.

Докладний порядок реєстрації для участі у пробному ЗНО оприлюднено на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

За матеріалами сайту https://osvita.ua