Районна газета

ЦИКЛ НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНИХ ЗАХОДІВ У ШКОЛАХ І САДОЧКАХ РАЙОНУ РОЗПОЧНЕТЬСЯ У ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Для популяризації народних традицій та організації цікавого дозвілля для дітей під час зимових канікул освітніми установами району  заплановано проведення широкого спектру святкових заходів. Про це  під час щопонеділкової апаратної наради при голові районної державної адміністрації інформувала начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Любов ДМИТРУШКО

За її словами, відзначення новорічних свят у закладах освіти району розпочнеться у День Святого Миколая, 19 грудня, концертними програмами, театральними постановками, врученням солодких подарунків, іншими святковими заходами, у яких планується задіяти понад 500 школярів та дошкільнят.

Активно готуються до свят школи та дитячі садочки, де з 26 по 28 грудня для більш ніж 1400 дітей пройдуть новорічні концерти, театралізовані дійства, конкурсно-розважальні програми, шоу, бали-маскаради, святкові дискотеки та вечори відпочинку.

Традиційно у зимові свята працюватимуть гуртки та спортивні секції, шкільні бібліотеки та комп’ютерні класи. На базі закладів позашкільної освіти відбудеться футбольний турнір «Різдво 2020», фестиваль мистецтв «Різдвяний передзвін», новорічні майстер-класи від гуртківців районного Будинку для дітей та юнацтва.

Учні побувають біля районної новорічної ялинки, здійснять екскурсійні поїздки до міст Суми, Полтава, Харків, переглянуть новорічну виставу у Сумському театрі для дітей та юнацтва.

Оскільки на свята припадають дні зимових шкільних канікул, то акцент планується зробити і на активізації потенціалу творчо обдарованої учнівської молоді та підготовці випускників до зовнішнього незалежного оцінювання.

«Новорічні свята – це, з одного боку, відпочинок та розваги для дітей, а з іншого - безпека під час проведення масових заходів, на що першочергово і закцентована увага керівників освітніх установ», - зазначила в підсумку начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Любов ДМИТРУШКО.