Районна газета

УЖЕ З 10 СІЧНЯ 2020 РОКУ НА ПЕРЕМОЖЦІВ РАЙОННОГО ЕТАПУ ШКІЛЬНИХ ОЛІМПІАД ЧЕКАЄ НАСТУПНИЙ ЗМАГАЛЬНИЙ ЕТАП

Одним з найбільш масових інтелектуальних змагань, що традиційно проводяться в районі, є Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів

Цьогоріч учасниками шкільного етапу були 1755 учнів 6-11 класів. Впродовж листопада-грудня 2019 року 278 школярів демонстрували свою ерудицію,  навчальні досягнення та знання з 12 навчальних предметів: української мови та літератури, історії, англійської мови, правознавства, математики, екології, географії, фізики, біології, хімії, інформаційних технологій та трудового навчання в районному етапі олімпіад.

Найчисельнішою за кількістю учасників була олімпіада з математики (50), найменше учасників було на олімпіаді з екології (2).

Найуспішнішими були олімпіади з трудового навчання, англійської мови, фізики та математики. Низький показник призерів в олімпіадах з біології та інформаційних технологій.

27 перших місць, по 37 – других і третіх – таким є загальний результат досягнень школярів на районному етапі.

З 10 січня 2020 року стартує ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, що традиційно організовується та проходить на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Планується, що Липоводолинщину в олімпіадних змаганнях представлять загалом 15 школярів з Байрацького, Беївського та Московського НВК, Берестівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та КЗ Липоводолинська СШ І-ІІІ ступенів.