Районна газета

ЗЛАГОДЖЕНІСТЬ ТА ЦІЛЕСПРЯМОВАНІСТЬ МАЮТЬ БУТИ ПРІОРИТЕТАМИ ОСВІТЯН РАЙОНУ В СУЧАСНИХ РЕАЛІЯХ

На цьому  в ході проведення планової наради з керівниками закладів загальної середньої освіти району, що відбулася у середу, 12 лютого, наголосила  начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації Любов ДМИТРУШКО

До участі у робочому зібранні долучилися спеціалісти відділу, працівники методичного кабінету та централізованої бухгалтерії, керівники Колядинецького та Саївського НВК.

Стан організації харчування дітей, підготовка до проведення ЗНО – 2020 та літньої відпочинкової кампанії, дотримання  протипожежної безпеки, проведення додаткових заходів з профілактики гострих респіраторних вірусних інфекцій - ці та інші питання стали предметом обговорення.

Ключовим питанням порядку денного було питання фінансування галузі, що є однією з передумов її функціонування в цілому і, зокрема, створення безпечного середовища та універсального дизайну, рівного доступу до якісної освіти, реалізації інших важливих аспектів освітньої діяльності.

Детально аналізуючи потреби та розподіл асигнувань, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації Любов ДМИТРУШКО зазначила, що  в реаліях сьогоднішнього дня злагодженість та цілеспрямованості мають бути визначальними у роботі кожного працівника освітньої сфери району. Це один із способів ефективної діяльності.

За результатами розгляду питань порядку денного керівникам та працівникам дано відповідні доручення.