Районна газета

ВСЕУКРАЇНСЬКА ШКОЛА ЗАПУСКАЄ УРОКИ ДЛЯ 1-4 КЛАСІВ

Від сьогодні, 28 квітня, Всеукраїнська школа онлайн запускає відео-уроки для школярів 1-4 класів

Програма розрахована на 5 тижнів і складається з чотирьох предметів: української мови, математики, науки та мистецтва. Заняття транслюватимуться щовівторка і щочетверга з 09:00 до 10:00  на YouTube МОН  та ще 4-х телеканалах:

  • 1 клас – Піксель
  • 2 клас – UA:Перший
  • 3 клас – UA:Культура
  • 4 клас – ПлюсПлюс «Кожен урок триватиме 15 хвилин, що є оптимальним для занять дітей цієї вікової категорії у форматі теле- та онлайн-лекцій. Загалом для дітей початкової школи найкращим є безпосередній контакт і навчання зі своїм вчителем, тому ми не планували робити онлайн-уроки для дітей цього віку. Однак багато батьків та педагогів звертаються до нас із проханням організувати уроки і для початкової школи», – розповіла т.в.о. Міністра освіти і науки України Любомира МАНДЗІЙ.

Вона підкреслила, що саме через це організатори й вирішили додати до Всеукраїнської школи онлайн наймолодшу ланку.

«Основна мета проєкту – допомогти дітям початкової школи, які не мають сучасних девайсів, засобів зв’язку (підключення до інтернету), підтримки дорослих,  вчитися дистанційно. З огляду на кількість звернень щодо організації навчального процесу для наймолодших, зробити це було нашим обов’язком», – додала Вероніка СЕЛЕГА, Генеральний директор Директорату внутрішньої та гуманітарної політики Офісу Президента України.

Проєкт став можливим завдяки спільним зусиллям Офісу Президента України, Міністерства освіти і науки України, Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), PinchukArtCentre, Національного художнього музею України, проєкту «Книга-мандрівка. Україна», громадської спілки «Освіторія», а також понад 20 педагогів, що зголосилися стати вчителями для усієї країни.

Зйомки уроків відбуваються у Новопечерській школі м. Києва.

За матеріалами сайту https://mon.gov.ua