Районна газета

МОН НАДАЄ МОЖЛИВІСТЬ ОКРЕМИМ УЧАСНИКАМ ЗНО ЗМІНИТИ МІСЦЕ ПРОХОДЖЕННЯ ОЦІНЮВАННЯ

Міністерство освіти і науки України надає можливість учасникам, місце проживання та заклад освіти яких знаходяться в різних областях, або ж на відстані понад 150 кілометрів одне від одного, змінити вказане під час реєстрації для участі в ЗНО місце його складання

Про це йдеться у листі МОН № 1/9-231 від 04.05.2020. Як зазначила т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира МАНДЗІЙ, учні шкіл-інтернатів, закладів професійно-технічної, фахової передвищої та вищої освіти, які на час карантину поїхали додому в іншу область або на велику відстань від свого закладу освіти, можуть мати незручності з доїздом до населеного пункту, вказаного ними раніше під час реєстрації. Тому ми даємо їм можливість скласти тестування в найближчому до них пункті проведення ЗНО.

Змінити місце складання ЗНО учасники можуть у період з 6 до 18 травня. Для цього їм необхідно звернутися до керівника свого закладу освіти та вказати місце свого перебування у час проходження сесії ЗНО. Керівники зі свого боку мають внести зміни до реєстраційних даних.

Звертаємо увагу, що детальна інформація щодо процедури зміни місця складання ЗНО розміщена в «Кабінеті керівника закладу освіти» на веб сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

За матеріалами сайту https://mon.gov.ua