Районна газета

ЩО ОЗНАЧАЄ АДАПТИВНИЙ КАРАНТИН ДЛЯ ОСВІТИ ТА ОСВІТЯН

Як відомо, адаптивний карантин триватиме в Україні до 22 червня. Таке рішення було ухвалено Урядом.

Однак для закладів освіти вже передбачені деякі послаблення. Зокрема, зможуть відкриватись дитячі садки в тих регіонах, які відповідають умовам для послаблення карантину; також дозволено проведення ЗНО, ДПА у формі ЗНО і вступних випробувань для вступу у магістратуру.

  Загальна ж заборона відвідувати заклади освіти здобувачами лишається в силі. Виключенням є участь уЗНО, ДПА у формі ЗНО; участь у вступних випробуваннях, зокрема єдиному вступному іспиті з іноземної мови, єдиному фаховому вступному випробуванні; атестації у формі тестових екзаменів ліцензійних інтегрованих іспитів «КРОК».

 Рішення про послаблення протиепідемічних заходів в кожному окремому регіоні приймає регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. І остаточна дата дозволу цих процесів залежатиме від епідеміологічної ситуації.

 Довідково: Рекомендації для закладів освіти щодо роботи в умовах карантину, зокрема для проведення ЗНО та роботи дитсадків, підписано Головним державним санітарним лікарем та опубліковано на офіційних ресурсах МОН та МОЗ.

 За матеріалами сайту https://mon.gov.ua