Районна газета

У ЗНО З ІСТОРІЇ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ ПОНАД 178 ТИСЯЧ ОСІБ. ВИПУСКНИКИ ШКІЛ РАЙОНУ – П’ЯТЬ З П’ЯТИ

У зовнішньому незалежному оцінюванні з історії України, що відбулося у четвер, 9 липня, взяли участь 178 714 осіб - це 67,7% від загальної кількості зареєстрованих

Попередньо для участі у тестуванні реєструвалося понад 264 тисячі осіб.

Про це повідомляється на офіційному сайті Міністерства освіти і науки України.

До тестування не допустили 75 учасників, з них 17 - через виявлені ознаки гострих респіраторних захворювань. Роботу 120 учасників було припинено дочасно через порушення процедури тестування.

До контролю за дотриманням процедури тестування долучилися 90 громадських спостерігачів.

Явка учасників Сумської області на зовнішнє оцінювання з історії України склала 65,74%. Усі п’ять цьогорічних одинадцятикласників Колядинецького НВК пройшли тестування з предмета, обраного для зовнішнього незалежного оцінювання.

Поріг «склав/не склав» та результати ЗНО з історії України буде визначено до 24 липня. На сторінках учасників результати з’являться до 25 липня.

Ті, хто не змогли взяти участь в основній сесії тестування з історії України через причини, які не залежали від них, можуть зареєструватися на додаткову сесію.

Нагадаємо, основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року стартувала 25 червня. У безпечних умовах вже відбулись тестування з математики, української мови і літератури, фізики та іноземних мов.

Решта тестувань основної сесії ЗНО - з біології, географії та хімії - відбудуться наступного тижня.

За матеріалами сайтів https://mon.gov.uahttps://testportal.gov.ua