Районна газета

ЦЬОГОРІЧ ЗНО З БІОЛОГІЇ СКЛАДАЛИ ПОНАД 74 ТИСЯЧІ ОСІБ, НЕ ДОПУСТИЛИ 21-ГО УЧАСНИКА

Цьогорічна основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання виходить, так би мовити, на «фінішну пряму»

У понеділок, 13 липня, пройшло тестування з біології, у якому взяли участь 74 460 осіб – це 65,38% від загальної кількості зареєстрованих. Не було допущено до іспиту 21-го учасника, зокрема 6 – з ознаками респіраторного захворювання. Дотримання процедури тестування контролювали 39 громадських спостерігачів

Про це інформує на своєму офіційному сайті Міністерство освіти і науки України.

На Сумщині із 3768 зареєстрованих осіб не з'явилися 1445. Явка, таким чином, склала 61,7%. У штатному режимі та без апеляцій працювали 18 пунктів тестування.

У пунктах тестування м. Ромни біологію складали і троє (100% від зареєстрованих)  цьогорічних випускників Колядинецького НВК. Попередньо усі вони обрали цей предмет як зовнішнє незалежне оцінювання.

Поріг «склав/не склав» та результати ЗНО з біології буде визначено до 24 липня, а до 25 липня результати з’являться на сторінках учасників.

Ті, хто не змогли взяти участь в основній сесії тестування з біології з незалежних від них причин, можуть зареєструватися на додаткову сесію. Інструкцію, як це зробити, розміщено на сайті УЦОЯО.

Нагадаємо, що два останні тестування основної сесії ЗНО - з географії та хімії – відбудуться цього тижня, а саме 15 та 17 липня відповідно.

За матеріалами сайтів https://mon.gov.ua, https://testportal.gov.ua