Районна газета

УКРАЇНСЬКИМ ВСТУПНИКАМ ЗАЛИШИЛОСЯ СКЛАСТИ ЩЕ ОДНЕ ЗНО. ВИПУСКНИКИ ШКІЛ РАЙОНУ ОСНОВНУ СЕСІЮ ЗАВЕРШИЛИ НАПИСАННЯМ ТЕСТУ З ГЕОГРАФІЇ

До завершення йде цьогорічна основна сесія зонішнього незалежного оцінювання

Випускники готуються до складання тесту з останнього предмета – хімії, який пройде 17 липня у п’ятницю. У середу, 15 липня відбулось тестування з географії.

Як повідомляється на офіційному сайті Міністерства освіти і науки України, учасниками зовнішнього незалежного оцінювання з предмета стали 92 962 особи - це 70,99% від загальної кількості зареєстрованих.

До тестування не допустили 34-х учасників, з них 6-х – через виявлені ознаки гострих респіраторних захворювань. Дотримання процедури тестування контролювали 47 громадських спостерігачів.

На Сумщині цього дня працювали 16 пунктів тестування. Явка учасників склала 73,52%.  Із 3199 осіб, що зареєструвались, 848 на написання тесту не з’явились. 

Загалом тестування відбувалося у звичайному штатному режимі, без порушень та апеляційних скарг. Два учасники були недопущені до пунктів тестування через відсутність  документів.

Із п’яти цьогорічних випускників закладів освіти району зареєструвався та відповідно пройшов тестування з географії тільки один. Отримані результати будуть зараховані йому як результат зовнішнього незалежного оцінювання. 

Поріг «склав/не склав» з предмета буде визначено до 28 липня. Результати іспиту учасники мають дізнатися не пізніше 29 липня. Скільки балів набрали, кожен зможе бачити на своїй інформаційній сторінці.

Ті, хто не зміг із поважних причин здати іспити в основну сесію, матимуть змогу протестувати свої знання під час додаткової, яка триватиме з 24 липня по 10 серпня. Остаточні результати додаткової сесії цьогорічні абітурієнти мають отримати до 14 серпня.

За матеріалами сайтів: https://mon.gov.ua, https://testportal.gov.ua.