Районна газета

ТЕСТУВАННЯМ З ХІМІЇ ЗАВЕРШИЛАСЬ ОСНОВНА СЕСІЯ ЗНО-2020

У п'ятницю, 17 липня, в Україні завершилася основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Останнім учасники складали тестування з хімії

Як повідомляється на сайті Міністерства освіти і науки України, участь у тестуванні взяли 10 880 осіб. Це становить 77,14% від загальної кількості зареєстрованих. До пунктів тестування не були допущені 3 учасники ЗНО. Дотримання процедури тестування контролювали 8 громадських спостерігачів.

Щодо явки учасників, то найвища зареєстрована у Чернігівській області (86,8%), найнижча - у Харківській області (56,6%).

На Сумщині пройти тестування з предмета прийшли 239 (71,3%) із 335 зареєстрованих осіб. Пункти проведення зовнішнього незалежного оцінювання працювали на базі закладів фахової передвищої та вищої освіти в місті Шостка та в обласному центрі. Недопущених до ЗНО, апеляцій, порушень та видалень під час його проведення не було.

Випускники закладів освіти району участь у тестуванні не брали, оскільки жоден з них останній предмет цьогорічного зовнішнього незалежного оцінювання для складання не обирав.

Поріг «склав/не склав» та результати ЗНО з хімії буде визначено 28 липня. На сторінках учасників вони з’являться 29 липня.

Ті, хто не змогли взяти участь в основній сесії тестування з хімії з незалежних від них причин, можуть зареєструватися на додаткову сесію, що розпочнеться 24 липня і триватиме до 10 серпня.

Зазначимо, що за день до проведення останнього тестування цьогорічної основної сесії, 16 липня 2020 року, експертна комісія при УЦОЯО визначила порогові бали «склав/не склав» для ЗНО з математики та фізики. 23 липня експертна комісія визначить поріг «склав/не склав» для ЗНО з української мови і літератури, історії України, іноземних мов, біології, а 28 липня - з географії та хімії.   

За матеріалами сайтів: https://mon.gov.uahttps://testportal.gov.ua.