Районна газета

ЦЬОГОРІЧНІ ВИПУСКНИКИ ШКІЛ РАЙОНУ ОТРИМАЛИ СВІДОЦТВА ПРО ЗАГАЛЬНУ СЕРЕДНЮ ОСВІТУ - ДОКУМЕНТ, ЩО ДАЄ ПУТІВКУ У ДОРОСЛЕ ЖИТТЯ

Навчальний рік, що завершився, безумовно, увійде в історію освітньої галузі  через ті особливості, що мали місце: карантин, масове дистанційне навчання дітей, новації в державній підсумковій атестації та зовнішньому незалежному тестуванні тощо. Та попри все це, отримання документа про відповідний рівень освіти – було і залишається, принаймні наразі, усталеною нормою

Цьогоріч із закладів освіти району випустилось 5 одинадцятикласників. Усі вони скористалися можливістю не проходити державну підсумкову атестацію, але, маючи наміри вступати до вишів, склали зовнішнє незалежне оцінювання.

Урочистості, де випускники отримали вкрай важливий документ, що є свідченням пройденого начального курсу, в Колядинецькому НВК відбулися у четвер, 23 липня, з дотриманням соціальної дистанції та інших карантинних обмежень.

Звісно, що карантин дещо змінив форму проведення урочистостей і випускного вечора, але традиційні привітальні слова, позитивні емоції, пластикові свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти і пам’ятне фото на згадку про шкільні роки – це все випускники отримали.