Районна газета

ВСТУПНА КАМПАНІЯ 2020 ДЛЯ БАКАЛАВРІВ ТА МАГІСТРІВ

Минулої суботи, 1 серпня, розпочалась реєстрація електронних кабінетів вступників, яка дозволить подавати заяви про вступ до закладів вищої освіти.

Зареєструвати електронний кабінет вступники зможуть протягом всього періоду подання заяв до закладів вищої освіти.

 Цього року системою подання заяв в електронній формі зможуть скористатися вступники, які мають свідоцтво про здобуття повної загальної освіти або атестат про повну загальну середню освіту, виданий не раніше 1998 року та сертифікати ЗНО 2017–2020 років (сертифікат ЗНО 2018–2020 років з іноземної мови) і бажають вступити на денну або заочну форми навчання за освітніми ступенями молодший бакалавр, бакалавр, магістр (медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямувань), фаховий молодший бакалавр.

 Подача електронних заяв через кабінети для вступників на програми бакалавра триватимуть з 13 до 22 серпня (16 серпня о 18:00 завершиться прийняття заяв від вступників, які вступають на бюджетну форму на основі співбесіди і вступних іспитів та творчих конкурсів).

 При реєстрації електронного кабінету на основі повної загальної середньої освіти вступнику необхідно вказати номер, PIN-код та рік отримання сертифіката ЗНО (сертифікати різних років можна комбінувати), серію та номер документа про повну загальну середню освіту та середній бал додатка до документа про повну середню освіту.

 Також системою подання заяв в електронній формі можуть скористатися вступники у магістратуру, які мають диплом бакалавра (спеціаліста, магістра) та екзаменаційний листок ЄВІ/ЄФВВ 2020 року.

 Подача електронних заяв через електронні кабінети для вступників на програми магістратури триватиме з 5 до 22 серпня.

 При реєстрації вступникам необхідно вказати дані екзаменаційного листка (сертифіката) ЄВІ/ЄФВВ та дані документа про вищу освіту.

 Державним підприємством «Інфоресурс» оприлюднені дані про уже створену загальну кількість електронних кабінетів абітурієнтами протягом перших чотирьох діб активної фази вступної кампанії. Як зазначається в повідомленні, станом на 5 серпня, загальна кількість е-кабінетів бакалаврів складає 110 тисяч, магістрів - майже 27 тисяч.

 За матеріалами сайтів: https://mon.gov.ua та https://osvita.ua.