Районна газета

ЯКИМ ПОВИНЕН БУТИ ДИРЕКТОР ШКОЛИ: МОН РОЗРОБИЛО ПРОФЕСІЙНИЙ СТАНДАРТ

Міністерство освіти і науки України розробило професійний стандарт директора школи.

 

Проєкт відповідного акту - професійного стандарту за професією «Керівник закладу загальної середньої освіти», пропонує громадськості для обговорення.

 

 

Документом, зокрема, визначено, що керівник закладу повинен вільно володіти державною мовою, мати вищу освіту ступеня не нижче магістра, а також стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи терміном близько трьох років.

 

До того ж, директор школи повинен мати організаторські здібності та стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

 

На посаду керівник школи обирається за результатами конкурсу.

 

Також професійний стандарт за професією «Керівник закладу загальної середньої освіти» визначає особливості роботи керівника школи при виконанні ним своїх обов’язків, особливості навчання та професійного розвитку, а також нормативно-правову базу, що регулює відповідну професійну діяльність.

 

Зауваження та пропозиції до проєкту приймаються до 12.09.2020 в письмовому вигляді та електронною поштою за адресами: Міністерство освіти і науки України, проспект Перемоги, 10, м. Київ, 01135; на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

 

За матеріалами сайту https://mon.gov.ua