Районна газета

ГОТОВНІСТЬ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ РОЗПОЧАТИ НОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК ПЕРЕВІРИЛИ КОМІСІЙНО

Заклади загальної середньої освіти району активно готуються до нового 2020/2021 навчального року, створюючи при цьому комфортні та водночас безпечні умови для вихованців, школярів, педагогів та працівників.

У середу, 19 серпня, фахівці відділу освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації спільно з представниками Липоводолинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області комісійно перевіряли рівень створення безпечних умов організації освітнього процесу в Колядинецькому та Саївському НВК та їх готовність розпочати навчальний рік відповідно до особливостей епідеміологічної ситуації в регіоні.

Огляд приміщень та пришкільної території, спортивних споруд і майданчиків, харчоблоків, топкових, інженерних комунікацій та технічних засобів навчання, ознайомлення з проєктами нормативно-правового, методичного та кадрового забезпечення діяльності закладу, умовами організації освітнього процесу відповідно до рекомендованих Міністерствами хорони здоров’я та освіти і науки протиепідемічних заходів, перевірка облаштування перших класів у відповідності до вимог Нової української школи – саме за такими напрямками працювали члени комісії.

Особлива увага зверталася на створення безпечних умов перебування в шкільних та дошкільних підрозділах в період адаптивного карантину, а саме: наявність розроблених маршрутів руху та графіків допуску дітей і працівників до закладів, інформаційну роботу з батьківською громадськістю, забезпеченість індивідуальними захисними, антисептичними та дезінфікуючими засобами, організацію збору використаних предметів індивідуального захисту, харчування та підвезення дітей в умовах викликів сьогодення.

Комісійно відзначено, що попри непростий час та складні виклики сьогоднішнього дня, заклади освіти району загалом готові розпочати навчальний рік. Акти їх готовності буде підписано після проведення щорічних лабораторних досліджень.