Районна газета

ОСВІТЯНИ РАЙОНУ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО ОБЛАСНИХ ЗАХОДІВ, ЩО ТРАДИЦІЙНО ПРОХОДЯТЬ НА СТАРТІ НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

За кілька днів стартує новий 2020/2021 навчальний рік. Тому нині вся освітянська спільнота активно готується до цієї події: створюють комфортні та безпечні умови для  школярів і вихованців, планують форми проведення уроків, виховну та позаурочну роботу, інформаційно працюють з батькам, зустрічаються з колегами для обговорення реалізації нових освітніх стандартів сьогодення  

Традиційній заходи для освітян Сумщини,  де зазвичай аналізують зроблене, дають ґрунтовні рекомендації та формують освітню стратегію на майбутнє, проходили цьогоріч впродовж двох днів: 25 серпня відбувся обласний методичний марафон «Організований початок 2020-2021 навчального року: компетентнісно-інтегрований підхід», 26 серпня - обласна конференція педагогічних працівників Сумщини.

До участі в обох заходах долучилися і освітяни району: керівництво та фахівці відділу освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації, директори закладів загальної середньої освіти та їх заступники, педагоги, що стали учасниками восьмигодинного методичного он лай марафону щодо компетентнісного підходу у реалізації змісту навчання.

Тематиці безпечного і здорового освітнього середовища була присвячена обласна серпнева конференція, що зібрала у Державному позашкільному оздоровчому закладі санаторного типу «Ровесник» освітян, управлінців, громадськість Сумщини.

Запрошені посадовці говорили про успішне виконання в освітній галузі області ініційованої Президентом України Володимиром ЗЕЛЕНСЬКИМ програми «Велике будівництво», про ефективну й надзвичайно результативну роботу всіх, хто причетний до освіти області, про важливість дотримання протиепідемічних заходів в нинішній ситуації, і не тільки; дякували освітянам за їх непросту, але таку важливу працю.

Говорячи про роботу галузі освіти регіону наприкінці минулого навчального року та на старті нового 2020/2021 навчального року, директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія ГРОБОВА зазначила, що освітня система області готова працювати в умовах пандемії, наголосивши при цьому, що головне нині - це якість освіти та збереження здоров’я дітей і колективів.

В продовження, деталізувала  перспективи вдосконалення галузі, пріоритети та найважливіші складові  її функціонування. Окрему увагу приділила особливостям розвитку дошкілля регіону, створенню додаткових місць та розвантаженню закладів, втіленню Концепції Нової української школи, реалізації програми «Велике будівництво», створенню освітнього середовища новітнього формату, забезпеченню доступних і якісних освітніх послуг у закладах освіти всіх типів і форм власності. «У нас на сьогодні є всі можливості, щоб дати дитині комфортні умови навчання і виховання», – зазначила директор обласного Департаменту освіти і науки Вікторія ГРОБОВА.