Районна газета

У ТРАДИЦІЙНОМУ ФОРМАТІ, АЛЕ З МІНІМУМОМ УЧАСНИКІВ, ОФІЦІОЗУ ТА ДОТРИМАННЯМ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ ВІДБУЛАСЯ ОСВІТЯНСЬКА СЕРПНЕВА КОНФЕРЕНЦІЯ

Традиційно на старті нового навчального року у  містах, районах, об’єднаних громадах проходять зустрічі педагогів для підведення підсумків зробленого, аналізу освітянських проблем та визначення напрямків динамічного руху вперед. Іменуються вони зазвичай «серпневими конференціями педагогічних працівників»

Саме такий захід, організований відділом освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської райдержадміністрації , відбувся 27 серпня 2020 року на теренах району. Місцем проведення серпневої конференції педагогічних працівників району був визначений Саївський НВК.

Конференція проходила у традиційному форматі, але з мінімумом офіціозу, без широкого залучення педагогічних працівників та учасників, з дотримання соціальної дистанції та інших карантинних обмежень. Цьогорічна її тема - «Досягнення та виклики на шляху створення Нової української школи». 

Модерувала захід начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації  Любов ДМИТРУШКО.

Зі слова вітань з початком нового навчального року звернувся до учасників зібрання Саївський сільський голова Григорій ВАЛЮХ.

У звітній доповіді  «Про підсумки роботи закладів освіти району у 2019-2020 навчальному році та завдання на новий 2020-2021 навчальний рік» начальник відділу  освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації Любов ДМИТРУШКО детально проаналізувала результати діяльності закладів освіти району, окреслила найважливіші складові  та перспективи функціонування галузі. Окрему увагу вона приділила втіленню Концепції Нової української школи, створенню безпечного і здорового освітнього середовища новітнього формату, забезпеченню доступних і якісних освітніх послуг у закладах освіти, налагодженню співпраці з освітніми установами регіону.

Про інклюзивну освіту та досвід і перспективи Нової української школи в сільській місцевості говорили в ході обговорення доповіді директор Колядинецького НВК Любов ВОВК та вчитель Саївського НВК Ольга ВАЛЮХ.

Підводячи підсумки роботи серпневої конференції педагогічних працівників Липоводолинського району модератор заходу, Любов ДМИТРУШКО зазначила , що освіта в умовах карантину оголошує нові виклики та очікує на виважені рішення. Однак головним  для всіх нас сьогодні залишається - якість освіти, комфортні умови навчання та виховання, збереження здоров’я всіх учасників освітнього процесу.