Районна газета

ЛИПОВОДОЛИНСЬКІ ШКОЛЯРІ ВІДСВЯТКУВАЛИ «КАРАНТИННИЙ» ДЕНЬ ЗНАНЬ

Без звичних лінійок, в захисних масках,  адже вперше школи розпочали навчання в умовах пандемії, радість чи сум від початку навчання на обличчях дітей – таким, мабуть, запам’ятається  першовереснь  2020 року для більшості українських школярів

Цього року свято проходило в умовах карантину, з дотриманням усіх необхідних норм, покликаних стримати поширення нового коронавірусу. А отже, і в школах Липоводолинського району День знань відзначили у незвичних, через карантинні обмеження, умовах.

Святкових урочистостей у тім формі, як ми звикли бачити, у школах району не було. Заходи проходили переважно у класах.

Так було у Колядинецькому НВК, де через пандемію та відсутність першого та одинадцятого класів,  обрали індивідуальний формат проведення 1 вересня для кожного класу.

Для першокласників та майбутніх випускників Саївського НВК святкова лінійка все ж відбулася. Батьки змогли бути присутніми, бо свято проходило на пришкільній території. А от заходити їм до школи, відповідно до карантинних обмежень, не дозволялося.

Загалом шкільний поріг обох освітніх закладів району у День знань переступили 114 школярів та 30 вихованців дошкільних підрозділів.

А перший урок, як і рекомендувало Міністерство освіти і науки України,  присвятили правилам безпеки в умовах пандемії нового коронавірусу.