Районна газета

ВИЗНАЧЕНІ ПРИЗЕРИ З ЧИСЛА УЧАСНИКІВ РАЙОННОГО ЕТАПУ КОНКУРСУ ЮНИХ ФОТОАМАТОРІВ «МОЯ УКРАЇНО!»

Стимулювання творчого, інтелектуального, духовного розвитку дітей та учнів молоді, задоволення їх потреб у творчій самореалізації є одним з пріоритетів діяльності освітньої галузі району  

На реалізацію цих завдань, а також  підвищення ролі фотоаматорів у художньо-естетичному  вихованні підростаючого покоління, був направлений щорічний заочний конкурс юних фотолюбителів «Моя Україно!», районний етап якого цьогоріч пройшов з 5 по 10 вересня.

Організатором заходу виступив відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації.

Згідно умов проведення, на конкурс приймались фотознімки учнів закладів загальної середньої освіти району за двома віковими категоріями у десяти номінаціях: «Портрет» , «Архітектура» , «Пейзаж», «Натюрморт», «Флора і фауна», «Побутові або жанрові фотографії», «Позажанрове фото», «Фото з застосуванням програми АdobePhotoshop», «Репортажне фото», «Мікрофотографія».

Свої фотороботи на районний етап конкурсу представили 15 школярів з Колядинецького та Саївського НВК. Загалом було надіслано 16 аматорських фото у семи номінаціях. Поряд із найпопулярнішими номінаціями конкурсу (пейзаж, позажанрове фото, флора та фауна) були також представлені - натюрморт, архітектура, побутові або жанрові фотографії. 

Оцінюючи конкурсні роботи, журі відзначило творчий підхід, майстерність, ідейність виконання, оригінальність назв окремих надісланих робіт. І за їх рішенням шість із шістнадцяти робіт учасників районного етапу конкурсу юних фотоаматорів «Моя Україно!» будуть направлені на обласний етап Конкурсу.