Районна газета

ШКОЛЯРІ РАЙОНУ АКТИВНО ВИЙШЛИ НА ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПРИБИРАННЯ

Минулої суботи, 19 вересня, більшість українців разом з мільйонами активістів із 180 країн світу вийшли на Всесвітній день прибирання - «Word Cleanup Day», організований в рамках Всеукраїнської соціально-екологічної акції з прибирання зелених зон та благоустрою територій «Зробимо Україну чистою разом!»

Цьогорічна акція, що традиційно проводиться за підтримки ряду міністерств та Програми Волонтерів ООН в Україні, через ситуацію з поширення гострої респіраторної вірусної інфекції, проходила з дотриманням карантинних норм. Головними атрибутами учасників,  з-поміж іншого, були захисні маски, рукавички, півтораметрова дистанція.

Враховуючи соціальну спрямованість заходу та його консолідуюче значення для українського суспільства активно долучилися до масштабних прибирань учнівські та педагогічні колективи  Колядинецького та Саївського навчально-виховних комплексів. Наймасовішими локаціями школярів, педагогів та учнівської молоді були пришкільні території, футбольні, ігрові та спортивні майданчики, меморіальні комплекси. Поряд з цим в закладах освіти експонувалися виставки малюнків та стіннівок, відбулися години спілкування та тематичні опитування школярів, лідерами учнівського самоврядування підготовлено, випущено та розповсюджено інфобуклети, що цілком розкрили мету заходу - виховання відповідального ставлення учнів та громади до довкілля шляхом безпосереднього долучення до екологічного виховання, благоустрою та прибирання територій своїх населених пунктів.