Районна газета

В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ РАЙОНУ ВІДБУЛИСЯ ЗАХОДИ ДО ДНЯ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ

Щорічно 22 вересня згідно з Указом Президента України відзначається день, коли ми вшановуємо пам’ять тих, хто вніс неоціненний вклад у перемогу над фашизмом у Європі

Подвиги партизан та підпільників, які пройшли крізь важкі, страшні випробування, ніким не забуті. У цей день ми говоримо про хоробрість, мужність, самосвідомість учасників партизанського руху, з почуттям безмежної  вдячності вшановуючи їх пам’ять. Чи не в усіх населених пунктах проходять мітинги, зустрічі з ветеранами, до меморіалів та обелісків покладаються квіти від вдячних нащадків. 

Традиційні заходи, приурочені вшануванню подвигу партизанів і підпільників, відбулися і в закладах освіти району. Години спілкування,  тематичні уроки, бесіди з історії підпільно-партизанського руху в період нацистської окупації, патріотичні читання в шкільних бібліотеках, книжкові виставки та перегляди, тематичні полиці з  літературою про подвиги партизан у роки Другої світової війни не лише розширили знання школярів про партизанський рух та його героїв, а й слугували моментом виховання у них пошани до тих, хто боровся за Україну.