Районна газета

В ШКОЛАХ ТА БІБЛІОТЕКАХ РАЙОНУ ПРОЙШЛИ ТЕМАТИЧНІ ЗАХОДИ, ПРИУРОЧЕНІ РОКОВИНАМ ТРАГЕДІЇ У БАБИНОМУ ЯРУ

В історії нашого народу багато трагічних сторінок. Однією з них є Бабин Яр - символ трагедії Голокосту та нацистських злочинів на українській землі

Саме темі історії і трагедії Бабиного Яру були присвячені інформаційно-медійні заходи, що впродовж останнього тижня вересня пройшли в установах та закладах освіти і культури району. Метою їх проведення було вшанування пам`яті жертв Голокосту та масового знищення мирного населення в урочищі Бабин Яр у Києві, вчиненого нацистами, у 1941-1943 роках.

Цикл заходів, серед яких: тематичні та виховні години, години спілкування та години пам’яті, уроки та бесіди  про трагічні події у Бабиному Яру,  книжкова панорама та тематичні викладка літератури, організовані в класних колективах, шкільних та сільських бібліотеках, по-особливому чутливо донесли до наймолодших школярів та учнівської молоді інформацію про трагічні вересневі події, познайомили з літературою про всесвітньо відоме місце трагедії, що стало символом Голокосту, та розкрили актуальну на сьогоднішній день тему, що  тісно пов’язана з питаннями єдності нації, політичної свідомості громадян.