Районна газета

ВИЗНАЧЕНІ ДАТИ ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ ТА ТЕСТУВАННЯ ПРОБНОГО ЗНО-2021

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є важливою складовою підготовки до основної сесії ЗНО і дає можливість його учасникам психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання, ознайомитися зі стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт, пройти пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей, навчитися ефективно розподіляти час, дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування, оцінити свій рівень навчальних досягнень тощо

За інформацією з офіційного сайту Українського центру оцінювання якості освіти,  пробне зовнішнє незалежне оцінювання є платною послугою для учасників та неприбутковою для організаторів і проводиться за кошти фізичних і юридичних осіб. Вартість одного тестування для одного учасника /учасниці буде оголошено на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти до 9 грудня 2021 року.

Реєстрація для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме протягом 3-19 2021 року на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти (для випускників закладів освіти району, як і області загалом – на сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти).

З огляду на епідеміологічні загрози у 2021 році кожний учасник /учасниця зможе вибрати лише один предмет для проходження пробного ЗНО. Тестування з усіх навчальних предметів (українська мова, українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька та французька мов) відбудуться 10 квітня 2021 року.

Окрім участі в пробному ЗНО з одного з навчальних предметів, кожний зареєстрований учасник /учасниця зможе додатково завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів із переліку предметів ЗНО-2021, пройти тестування вдома, після чого внести свої відповіді на спеціальний сервіс визначення результатів. Таким чином, у 2021 році можна буде і ознайомитися з процедурою проведення ЗНО під час пробного тестування з одного з навчальних предметів, і перевірити рівень своїх навчальних досягнень з усіх інших навчальних предметів ЗНО (у разі внесення відповідей на спеціальний сервіс).

Результати пробного ЗНО-2021 для осіб, які введуть свої відповіді на спеціальному сервісі, буде оприлюднено на їхніх інформаційних сторінках 16 квітня 2021 року.

З огляду на те, що деякі здобувачі освіти не мають змоги постійно відвідувати заклади освіти, Український центр оцінювання якості освіти спільно з ГС «Освіторія» і МФ «Відродження» планують підготувати низку відеороз’яснень до завдань пробного ЗНО-2021.

За матеріалами сайту https://testportal.gov.ua