Районна газета

ЛЮБОВ ДО РІДНОГО КРАЮ У МАЛЮНКАХ: ЯК ЇЇ БАЧАТЬ ДІТИ

Завершився районний етап обласного конкурсу дитячого малюнку «Я люблю свій рідний край», що проходив  з 10 по 15 жовтня  в рамках заходів обласного соціально-освітнього національно-патріотичного проекту «Голос крові: ми - Українці!» 

Метою конкурсу є розвиток творчих здібностей дітей дошкільного та молодшого шкільного віку, а також формування духовної культури, національно-патріотичної свідомості засобами образотворчого мистецтва.

Організатором цьогорічного заходу виступив відділ освіти, культури, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації.

На конкурс було представлено сім творчих робіт вихованців та молодших школярів 5-10 років з Колядинецького та Саївського НВК (по три - від учнів обох закладів та одна – від вихованця  дошкільного підрозділу)  за двома віковими категоріями.

У роботах учасники відобразили красу природи рідного краю, національні українські символи.

Оцінюючи представлені творчі доробки, журі відзначило якість, охайність, естетичність, відповідність темі робіт  другокласників ШУТЬКО  Діани і ГОНЧАРУКА Єгора та третьокласниці ГОРОДНИЧОЇ Ангеліни з Колядинецького НВК, третьокласниці ВЕРТІЙ Валентини та четвертокласниці ПОПОВИЧ Софії з Саївського НВК. А роботи п’ятирічного КОРЖОВА Михайла та першокласниці КОВІНЬКО Альони з Саївського НВК вирізнилися з-поміж інших ще й оригінальною ідеєю та яскравістю.

За рішенням журі до обласного етапу конкурсу дитячого малюнка «Я люблю свій рідний край», що пройде з 20 по 31 жовтня,  будь представлені роботи «Уже зриває осінь золото беріз» (Коржов М.) та «Осінь, осінь… Лист жовтіє. Часом дощик з неба сіє…» (Ковінько А.).