Районна газета

НА СУМЩИНІ ЗАВЕРШЕНО ФІНАНСУВАННЯ ПЕНСІЙ СЕРПНЯ ТА ЛИПНЕВИХ СУБСИДІЙ ДЛЯ ПЕНСІОНЕРІВ

Головним управлінням Пенсійного фонду України в Сумській області повністю профінансовано серпневі пенсії  та липневі субсидії. На виплату яких спрямовано 942,4 млн грн

На пенсійні виплати спрямовано 937,8 млн грн. на житлові субсидії спрямовано 4,6 млн грн. Виплата пенсій та субсидій забезпечена за графіком та вчасно.

Фінансування пенсій вересня 2019 року та житлових субсидій серпня 2019 року розпочнеться 2 вересня.

Нагадаємо, що наразі пенсію в Україні тепер можна оформити через вебпортал електронних послуг «Е-пенсія». Сервіс передбачає подання документів для оформлення пенсії дистанційно. Для того щоб скористатися сервісом, необхідно отримати електронний цифровий підпис, зареєструватися на вебпорталі електронних послуг від Пенсійного фонду України, в особистому кабінеті потрібно сформувати онлайн-заяву про призначення пенсії, заповнити анкету та додати скан-копії необхідних документів – перелік яких підкаже система, підписати заяву електронним підписом. Після отримання SMS-повідомлення необхідно звернутися до відповідного сервісного центру, надати для ідентифікації особи оригінали необхідних документів та отримати посвідчення.