Районна газета

ПОНАД 173 ТИСЯЧІ ПЕНСІОНЕРІВ СУМЩИНИ ОДЕРЖАТЬ ПІДВИЩЕНІ ПЕНСІЇ З 1 ГРУДНЯ 2019 РОКУ

Збільшення пенсій з 1 грудня одержать понад 173 тисячі (52%) пенсіонерів області. На фінансування підвищених пенсій в грудні Пенсійним фондом буде спрямовано додатково понад 6,7 млн грн

За інформацією Головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області, у зв’язку з підвищенням прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб з 1 грудня 2019 року з 1564 грн до 1638 грн (на 4,7%) пенсіонерам Сумщини провели перерахунки пенсій.

Сума підвищення розрахована індивідуально для кожного пенсіонера, який мав право на перерахунок з 1 грудня, і склала до 740 грн на одну особу. Перерахунки пенсій зроблені без звернення громадян до установ Пенсійного фонду. Інформацію про розмір підвищення своєї пенсії пенсіонери зможуть одержати не виходячи з дому в особистому кабінеті на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України.

Довідково. На Сумщині понад 40% населення зареєстровані на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду, з яких 220 тисяч – пенсіонери, понад 50 тисяч – особи з особливими потребами, які оцінили переваги одержання пенсійних послуг online без відвідування установ, черг та інших незручностей.