Районна газета

СЛУЖБА ЗАЙНЯТНОВИЙ ЗАКОН ПРО ПІДТРИМКУ БІЗНЕСУ НА ЧАС КАРАНТИНУ

Президент України підписав Закон №591-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо додаткової підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення короновірусної хвороби (СОVID-19)» (законопроект №3329-д: http://tiny.cc/giy2oz).

Внесено ряд змін в порядок надання допомоги по частковому безробіттю:

НА СУМЩИНІ ЗРОСТАЄ ПОПИТ НА ОТРИМАННЯ ДОПОМОГИ З ЧАСТКОВОГО БЕЗРОБІТТЯ НА ПЕРІОД КАРАНТИНУ

До Сумської обласної служби зайнятості від роботодавців щодня надходить до півтори сотні пакетів документів на отримання допомоги по частковому безробіттю на період карантину. Якщо брати чисельний показник працівників, заявлених роботодавцями, то допомога передбачена 5317 особам.

Після ретельного опрацювання документів прийнято позитивні рішення по виплаті коштів для 912 роботодавців, що дає можливість надати допомогу по частковому безробіттю 4449 працівникам.

КІЛЬКІСТЬ ОФІЦІЙНО ЗАРЕЄСТРОВАНИХ БЕЗРОБІТНИХ НА СУМЩИНІ СЯГНУЛА МАЙЖЕ 23 ТИСЯЧІ

На ранок 27 травня кількість офіційно зареєстрованих безробітних на Сумщині зросла до 22 тисяч 832 осіб. Минулого тижня зареєстровано 724 безробітних.

Про це свідчать дані обласної служби зайнятості. «Протягом останнього тижня реєстрація безробітних дещо скоротилася, але тенденція до їх збільшення зберігається. Так, як що на початку травня щодня в службі зайнятості реєструвалося від 280 до 520 осіб, то за останній тиждень - від 120 до 170 чоловік», - заявили у службі зайнятості.

НА СУМЩИНІ РОБОТАВЦІ ОТРИМАЛИ ПЕРШИЙ МІЛЬЙОН ГРИВЕНЬ ДОПОМОГИ З ЧАСТКОВОЇ ВТРАТИ РОБОТИ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

Про це повідомив директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний. За його словами, перші півтори сотні роботодавців отримали для майже 600 працівників кошти з часткового безробіття.

Компенсація в середньому становить близько 3 тис. грн на кожного працюючого щомісяця.