Районна газета

СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ

УПРАВЛІННЯ  СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ЛИПОВОДОЛИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ДЛЯ СІМ'Ї, ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ

ЛИПОВОДОЛИНСЬКИЙ   ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ 

 

Декларація про доходи та майновий стан осіб, які звернулися за  призначенням усіх видів соціальної допомоги

Заява про призначення усіх видів соціальної допомоги, компенсацій, субсидій та пільг

 

ІНСТРУКЦІЯ ПРО ПОРЯДОК ЗАПОВНЕННЯ БЛАНКІВ ЗАЯВИ ПРО ПРИЗНАЧЕННЯ СУБСИДІЇ ТА ДЕКЛАРАЦІЇ ПРО ДОХОДИ І ВИТРАТИ ОСІБ, ЯКІ ЗВЕРНУЛИСЯ ЗА ПРИЗНАЧЕННЯМ ЖИТЛОВОЇ СУБСИДІЇ

СПРОЩЕНА ФОРМА ЗАЯВИ ПРО ПРИЗНАЧЕННЯ СУБСИДІЇ

СПРОЩЕНА ФОРМА ДЕКЛАРАЦІЇ ПРО ДОХОДИ І ВИТРАТИ ОСІБ, ЯКІ ЗВЕРНУЛИСЯ ЗА ПРИЗНАЧЕННЯМ ЖИТЛОВОЇ СУБСИДІЇ

ЦІКАВА ІНФОРМАЦІЯ....

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ У ФОРМАТІ «КРУГЛОГО СТОЛУ» НА ТЕМУ « РОЗРОБЛЕННЯ КАРТИ З ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ»

З метою відображення ситуації у сфері протидії  людьми, надання допомоги для ідентифікації потерпілих від торгівлі людьми на базі Липоводолинської районної державної адміністрації відбулося засіданння «круглого столу»  на тему «Розроблення карти з протидії торгівлі людьми в Сумській області»

В ході заходу представники громадської організації «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини надали статистичну інформацію щодо кількості громадян, які постраждали від торгівлі людьми, форми експлуатації, які застосувались до людей, найбільші країни транзиту  та призначення,   презентували слайди, що стосувалися міжнародного та національного законодавства в сфері протидії торгівлі людьми та роздали пам’ятки для осіб, які постраждали від торгівлі людьми.

ЧЕТВЕРО ЖИТЕЛІВ СУМЩИНИ ОТРИМАЮТЬ УРЯДОВУ ДОПОМОГУ

Допомога передбачена для добровольців, котрі отримали інвалідність та членів сімей загиблих, які залучалися до проведення антитерористичної операції

З резервного фонду державного бюджету 4 жителям Сумської області виділено 1,5 мільйона гривень. Допомогу отримає поранений чоловік та батьки загиблих добровольців. 

Відповідне рішення затверджено Урядом у Порядку призначення та виплати одноразової грошової допомоги в разі загибелі (смерті) або інвалідності деяких категорій осіб відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», фінансування якої здійснюватиметься з резервного фонду державного бюджету.

ЩОДО ЗМІН У ЗАКОНОДАВСТВІ В 2017 РОЦІ

Єдиний соціальний внесок

Відповідно до Закону України №5130 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України”, який набув чинності з 1 січня  2017 року  окремі категорії фізичних осіб-підприємців, зокрема II і III груп, матимуть платити єдиний соціальний внесок розміром 704 гривні на місяць, навіть якщо тимчасово не мають жодного прибутку.

Раніше приватний підприємець, коли за певний період мав прибуток, платив 5% податок і єдиний соціальний внесок. У разі відсутності руху коштів ніхто цей податок не оплачував. Саме тому підприємці тримали відкриті ФОПи, а платили податки лише тоді, коли з’являлася певний прибуток.

ЩОВІВТОРКА ДЕМОБІЛІЗОВАНІ БІЙЦІ АТО МОЖУТЬ ОТРИМАТИ БЕЗОПЛАТНУ ПСИХОЛОГІЧНУ ДОПОМОГУ

 

Про це під час прес-конференції в обласному прес-клубі повідомив директор Інформаційного центру бійців АТО Вадим ДУБОДЄЛОВ

Учасники АТО зможуть отримати консультації психолога протягом дня по вівторках в Інформаційному центрі бійців АТО, що знаходиться за адресою м. Суми, пл. Незалежності, 3 (ІІ поверх обласного центру зайнятості).