Районна газета

ПРОВЕДЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО КОНКУРСУ «БЛАГОДІЙНА УКРАЇНА-2018»

Асоціація благодійників України запрошує до участі у Національному конкурсі «Благодійна Україна», заснованому з метою розвитку соціально-орієнтованого благодійництва та волонтерства

У рамках загальнонаціонального конкурсу заплановано проведення регіональних конкурсів. Зокрема, в Полтавській області відбудеться регіональний конкурс «Благодійна Полтавщина».

Останній термін подачі заявок для участі у Конкурсі – 15 березня 2019 року.

 Мета Конкурсу:

розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва, меценацтва та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їх організацій та практик.

Завдання Конкурсу:

популяризація благодійництва, меценацтва та волонтерства, їх організації та ефективних практик;

відзначення кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їх організацій та ефективних практик, інших колективів та організацій, які реалізували значні благодійні проекти та акції в Україні упродовж звітного року;

інформування суспільства про кращі практики благодійної діяльності;

популяризація та заохочення широкого кола громадян до благодійності.

       Переможців на загальнодержавному рівні визначатимуть в 16-тьох основних, 3-ох індивідуальних та 4-ох спеціальних номінаціях.

        Кінцевий термін подачі заявок до участі у Національному конкурсі «Благодійна Україна-2018» 15 березня 2019 року. Церемонія нагородження традиційно відбудеться навесні 2019 року.

       Додаткову інформацію про Конкурс (умови, критерії, порядок оцінювання) можна отримати на офіційному веб-сайті Національного конкурсу «БлагодійнаУкраїна»(http://blagoukraine.org/about.html).