Районна газета

НА ЛИПОВОДОЛИНЩИНІ ПРОЖИВАЄ 118 ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ

Про соціальне забезпечення  громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції та операції об’єднаних сил йшлося під час апаратної наради

За інформацією начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Володимира ТКАЧЕНКА, з різних районів Донецької та Луганської областей на територію Липоводолинського району прибуло  і на сьогодні проживають 84 родини,  до складу яких входить 118 осіб.   Із загальної   чисельності переселенців   21 дитина, серед яких 17 дітей шкільного віку та 4 дітей дошкільного віку.  Осіб пенсійного віку 57 осіб та  14 осіб, що мають інвалідність, а також 26 осіб працездатного віку.

Для оперативного вирішення питань пов’язаних з організацією роботи по наданню допомоги переселенцям розпорядженням голови райдержадміністрації утворений відповідний штаб.

За ввесь період нараховано адресної допомоги на суму  4 мільйони 298 тисяч гривень, в тому числі за  вісім місяців  2019 року 472,5 тисяч гривень. Одноразову матеріальну допомогу на лікування в розмірі прожиткового мінімуму отримали три особи. Гуматірну допомогу у вигляді продуктів харчування та засобів гігієни надано в кількості 86 наборів. Три особи з даної категорії пройшли навчання для зайняття підприємницькою діяльністю.

Чотири особи повернули кошти на суму 17,4 тисяч гривень, в тому числі одна особа на суму 7,2 тисяч гривень за сприяння правоохоронних органів.  Дані факти виникли у зв’язку з придбанням помешкань та не повідомленням  про це безпосередньо управління соціального захисту.