Районна газета

ЛИПОВОДОЛИНЩИНА ДОЛУЧИЛАСЬ ДО АКЦІЇ З НАГОДИ ЄВРОПЕЙСЬКОГО ДНЯ ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

З нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми 18 жовтня 2019 року,  в районі організовано та проведено вуличну акцію «ПротиДІЙ торгівлі людьми» та “Ходу за свободу”

Управлінням соціального захисту населення спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, районним центром зайнятості, службою у справах дітей, відділом освіти, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації, місцевим відділення поліції, представниками  Липоводолинської об’єднаної громади акцентувалась увага населення на проблематиці вирішення різного роду питань, пов’язаних з торгівлею людьми. Було  розповсюджено серед громадян листівки, брошури з відповідної тематики.

В місцях масового перебування населення, установах та організаціях району, розміщені плакати на тему протидії торгівлі людьми.

До акції залучено навчальні заклади району, в яких провдено ряд тематитчних зустрічей  по ознайомленню підростаючого покоління із гострою проблемою сьогодення “трудового рабства”. Для дітей початкової ланки ознайомлення проведено в ігровій формі.

В ході акції зосереджено особливу увагу на заходах по упередженню фактів торгівлі людьми, а також реалізації програм з надання соціальної, юридичної та психологічної  допомоги тим, хто постраждав від цього явища.