Районна газета

КРУГЛИЙ СТІЛ «ЛЮДИНА ПОЧИНАЄТЬСЯ З ДОБРА»

В Липоводолинській районній філії Сумського обласного центру зайнятості з нагоди відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю відбулося засідання круглого столу «Людина починається з добра», в якому взяли участь особи з інвалідністю з числа безробітних громадян та організаціі - соціальні партнери служби зайнятості

У ході заходу була надана інформація про стан ринку праці, професійно-кваліфікаційний склад осіб з інвалідністю, які перебувають на обліку в філії, надання послуг службою зайнятості, інноваційні форми та методи сприяння працевлаштуванню, інформація про співпрацю з роботодавцями та соціальними партнерами.

Засідання проходило у формі дискусії, де активно виступали соціальні партнери та запрошені. Соціальні партнери розповіли про послуги, які вони надають, про виплати та соціальні програми для людей з інвалідністю. Обговорювались проблеми комплексної реабілітації осіб з інвалідністю, вирішення яких потребує спільних зусиль служби зайнятості, місцевої влади, роботодавців та соціальних партнерів.

За підсумками засідання учасниками круглого столу були прийняті рекомендації та визначені напрямки подальшої співпраці.