Районна газета

ПРО ФУНКЦІОНУВАННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ «ДОПОМОГА ПОРУЧ»

Міністерством соціальної політики України запроваджено соціальний проект, створений для надання адресної допомоги вразливим верствам населення в період карантину

В межах забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України від 08.04.2020 №287 «Про розвиток соціальних сервісів для деяких соціальних груп населення» розпочато функціонування інформаційної платформи «Допомога поруч» (Сервіс), що розміщена за посиланням https://dopomoga.msp.gov.ua.

Новий соціальний проект має створити умови для залучення благодійних, громадських організацій, бізнесу, волонтерів для надання допомоги людям, які її потребують, та забезпечити координацію дій його учасників.
Інформаційна платформа покликана допомогти тим, кому потрібна турбота.

Потреба одиноких громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, сімей з дітьми, зокрема з дітьми з інвалідністю, в основних продуктах харчування, засобах особистої гігієни, побутовій хімії для їх життєзабезпечення, транспортних послугах для доставлення цих товарів розміщено на інформаційній платформі «Допомога поруч». Інформаційна платформа покликана допомогти тим, кому потрібна турбота.

З метою надання допомоги вразливим верствам населення благодійні організації, волонтери, бізнес, підприємства, організації можуть долучитися до проекту для забезпечення потреби зазначених категорій громадян.