Районна газета

ГОЛОВА СУМСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ВАСИЛЬ ХОМА: "МИ НЕ МАЄМО ПРАВА ЗАЛИШИТИ ВИВІЛЬНЕНИХ ПРАЦІВНИКІВ РЕОРГАНІЗОВАНИХ РДА НАПРИЗВОЛЯЩЕ, А СУМЩИНУ – БЕЗ КВАЛІФІКОВАНИХ КАДРІВ"

На цьому наголосив голова облдержадміністрації під час зустрічі з директором Сумського обласного центру зайнятості Володимиром Підлісним

«Працівники райдержадміністрацій, що вже невдовзі будуть вивільнені, це кваліфіковані держслужбовці, економісти, юристи, спеціалісти в своєму напрямку. Держава вкладала кошти в їх навчання, підвищення кваліфікації, тому ми не маємо права їх відпускати без їхнього на те бажання, – підкреслив Василь Хома. – Сумщина сьогодні потребує цих кадрів, адже від людей, які працюватимуть на державній службі, в органах місцевого самоврядування, залежать показники розвитку області.

Ми будемо рекомендувати п’яти укрупненим райдержадміністраціям і всім територіальним громадам брати на роботу цих працівників».

Володимир Підлісний, у свою чергу, зазначив, що обласна служба зайнятості робить все можливе, щоб жоден із вивільнених працівників райдержадміністрацій не залишився напризволяще.

«У нас є інформація по кожному з працівників, що вивільняються. Ми пропонуємо таким працівникам вакантні посади, маємо можливість перенавчати людей, надавати їм кошти на відкриття власних приватних підприємств. Тому я гарантую: жодна людина не залишиться без нашої уваги та допомоги», – говорив він.

За результатами наради Василь Хома доручив керівнику апарату облдержадміністрацію Ігорю КАЛЬЧЕНКУ щодня надавати оновлену інформацію щодо процесу працевлаштування вивільнених працівників райдержадміністрацій.