Районна газета

ПІДСУМКИ СПОРТИВНОГО ЖИТТЯ ЛИПОВОДОЛИНЩИНИ

Краса і велич, боротьба і сила духу, вирій почуттів - усе це чудовий і багатий світ спорту

У Липоводолинській районній державній адміністраціх відбулося підведення підсумків спортивного життя Липоводолинщини 2018 року та нагородження кращих команд. Адже немає більшого щастя насолоди пишатися тим, що саме спортивні досягнення спортсменів району та їхня наполеглива праця поповнює скарбницю здобутків нашого краю і нашої України.

«ТАЙФУН» - ЧЕМПІОН ОБЛАСТІ З ФУТЗАЛУ

Тріумфом футбольної команди «Тайфун» Липоводолинської дитячо-юнацької спортивної школи «Барса» завершився щорічний традиційний чемпіонат Сумської області з футзалу серед школярів

Цього року змагання проходили у віковій категорії U-14 серед юнаків 2005 року народження. Основу «тайфунівців» склали хлопці на рік-два молодші за віком, але це не завадило їм вдало виступити на обласній першості, здолавши в груповому етапі команди з міста Ромни, смт Краснопілля та Середино-Буда.

НА СУМЩИНІ ВІДБУДЕТЬСЯ ФУТБОЛЬНИЙ ТУРНІР «КУБОК ПАТРІОТІВ»

14 та 15 листопада студентські футбольні команди з різних міст України змагатимуться за звання володаря «Кубка патріотів» серед закладів вищої освіти

У змаганнях будуть брати участь: Київський національний торгово-економічний університет (КНТЕУ-Меркурій), дві сумські команди –представники Сумського національного аграрного університету (Альянс-СНАУ) та Сумського державного університету (СумДУ). Четверта команда  –  запорізький Класичний приватний університет (КПУ Спартак).

ПОРЯД З ОЛІМПІЙЦЯМИ!

В Комунальному закладі Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів пройшов Олімпійський тиждень присвячений Дню фізичної культури та спорту України

В ході даного заходу були проведені зустрічі з видатними спортсменами району, Олімпійські уроки у кожному класі, спортивно-масові заходи та змагання, конкурси, вікторини на Олімпійську тематику.

Шкільні Олімпійські ігри розпочалися з конкурсу «Розминка чемпіонів», де школярі демонстрували свій фізичний розвиток та підготовку.

"КОЗАЦЬКОМУ РОДУ НЕМА ПЕРЕВОДУ...", ЩО І ДОВЕЛИ СИНІВЧАНИ НА СПОРТИВНОМУ ЗАХОДІ «КРАЩЕ СПОРТИВНЕ СЕЛО СУМЩИНИ»

В спортивному комплексі смт. Недригайлів відбувся спортивний захід «Краще спортивне село Сумщини» серед команд територіальних громад області

Від Липоводолинщини в спортивному заході взяли участь представники села Синівка (мешканці села, а також ті хто народився в цьому селі, такі умови змагань). Дев’ятнадцять учасників-синівчан виборювали звання найкращого в області  в наступних номінаціях: перетягування линви, міні футбол, шахи (чоловіки, жінки), настільний теніс (чоловіки, жінки), дартс, армрестлінг, піднімання гирі.