Районна газета

СТАРТУВАЛА СПАРТАКІАДА РАЙОНУ

Поєдинками з шашок 28 січня розпочалася спартакіада району серед сільських та селищної рад

Цього року на змагання з’явилася рекордна кількість команд  - представники одинадцяти сільських громад. Згідно проведеного жеребкування команди розділилися на дві групи по шість команд, змагання в яких проводилося по коловій системі з подальшими іграми за зайняті місця. Так, за перше місце та чемпіонське звання зійшлися в двобої команди із Панасівки і Колядинця. З рахунком 3:0 впевнену перемогу святкували шашкісти із Колядинця, друге місце - в панасівців. 

КУЛЬОВА СТРІЛЬБА

Пройшли змагання   з кульової стрільби  присвячені  Дню Збройних Сил України

Шістнадцять команд   прийняло участь  в особисто – командній першості Липоводолинського району.

Перше командне місце вибороли працівники управління соціального захисту населення районної державної адміністрації в складі  Руслана Лукіна, Олександра Ткача, Наталії Мельник.

Друга сходинку в Капустинсікій сільській раді – В’ячеслав Валюх,  Роман Валюх, Марина Валюх.

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

                                    

                                   ПІДСУМКОВА

                              ТУРНІРНА  ТАБЛИЦЯ

                Чемпіонату Липоводолинського  району                                                            з  футболу  2016 року

ФІНАЛ КУБКУ РАЙОНУ З ФУТБОЛУ ВІДБУВСЯ

 

В селищі Липова Долина  відбувся фінал кубка  району з  футболу, присвячений 71- й річниці  Перемоги над нацизмом в Другій світовій війні

З вітальним словом до футболістів  та вболівальників звернувся тимчасово виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації Віталій Давиденко.

У фінальних змаганнях на Кубок Липоводолинського району з футболу, зустрілись команди «Легіон» (смт. Липова Долина) та «Старт» (с. Синівка).

НАШІ ПРИЗОВНИКИ В ПЕРВИХ РЯДАХ

З 26 по 28 квітня поточного року в місті Суми відбулися обласні змагання спартакіади допризовної молоді

Гідність нашого району представляла команда  допризовної молоді з Капустинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів: Калюжний Дмитро, Онопрійча Олексій та Онопрійча Віталій, які показали, досить  не погані результати та посіли п`яте місце.

Сектор у справах молоді та спорту районної державної адміністрації  дякує за фінансову підтримку команди керівництву ТОВ «Лан 123»  та сільському голові села Капустинець.