Районна газета

ЗМАГАННЯ З КУЛЬОВОЇ СТРІЛЬБИ

Кожен воїн – чи козак, чи військовослужбовець - насамперед має бути вправним стрільцем. Саме на влучність і випробовували себе учасники змагань з кульової стрільби, що відбулися в селищі Липова Долина

У вмінні краще стріляти змагалися 16 команд Липоводолинщини. В підсумку, перше загальнокомандне місце вибороли представники Капустинської сільської ради, друге – Московської сільської рада, третє – Липоводолинського районного військового комісаріату.

ХXVIII РАЙОННІ СПОРТИВНІ ІГРИ СЕРЕД ШКОЛЯРІВ

З метою залучення до занять фізичною культурою і спортом, покращення якості фізкультурно-оздоровчої, спортивно-масової роботи, відбору кращих спортсменів для участі в обласних змаганнях на базі Комунального закладу Липоводолинська спеціалізована  школа  І-ІІІ ступенів, серед школярів загальноосвітніх шкіл району відбулися спортивні змагання з баскетболу (юнаки старшої вікової групи)

ВІДБУВСЯ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКИЙ ТУРНІР З ФУТБОЛУ

В селищі Липова Долина на стадіоні КЗ «Липоводолинської спеціалізованої школи I-III ступенів» відбувся турнір з футболу серед дитячо-юнацьких команд 2004-2006 року присвячений Дню захисника України

 В турнірі взяли участь 4 команди «Легіон», «Барса», «Тайфун» та «Ураган».

Організатором змагань виступив голова громадської організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Сергій Шевцов.

ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ - НАДІЙНА ОПОРА ПРЕКРАСНОГО МАЙБУТНЬОГО НАШОЇ ДЕРЖАВИ

Традиційно, в другу суботу вересня ввесь спортивний загал нашої держави відзначає День фізичної культури і спорту України. Це важливе свято створене для того, щоб популяризувати спорт в нашій країні, пропагувати здоровий спосіб життя серед різних верств населення

Липоводолинський край славиться своїми спортсменами-професіоналами та любителями, які багато разів показували кращі результати на обласних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях і доводили  всьому світу, що Україна - спортивна нація.

БЕРЕЗНЕВІ ГОЛИ – 2017

На шкільному  стадіоні Липоводолинщини пройшов турнір з міні-футболу «Березневі голи»

Захід спрямований на залучення великої кількості команд до здорового способу життя.

Змагання  відбулися серед дев’яти  команд юнаків загальноосвітніх навчальних закладів  Липоводолинщини: Московського, Байрацького, Русанівського, Беївського, Саївського навчально - виховнихо комплексів,  Капустинської,  Синівської, Берестівської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів  та Липоводолинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів (близько 80 учасників).