Районна газета

МОН ПРОПОНУЄ ДЛЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТ ТИПОВОГО ПЕРЕЛІКУ ШКІЛЬНОГО СПОРТОБЛАДНАННЯ

Міністерством освіти і науки розроблений проєкт Типового переліку обладнання та інвентарю для фізкультурно-спортивних приміщень закладів освіти, які забезпечують здобуття повної загальної середньої освіти

Відповідний документ винесений для громадського обговорення. Типовий перелік обладнання та інвентарю для фізкультурно-спортивних приміщень розроблений відповідно до навчальних програм з фізичної культури для шкіл. За допомогою обладнання та інвентарю, представленого у переліку може реалізовуватись інваріантна частина навчальних програм, до якої належать теоретико-методичні знання та загальна фізична підготовка, зміст яких втілюється упродовж кожного уроку з фізичної культури.

НА СУМЩИНІ СТАРТУЄ МАСШТАБНА ЕСТАФЕТА ОЛІМПІЙСЬКОГО ДНЯ-2020

Управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації разом з Сумським обласним відділеням НОК України щороку проводить масштабний спортивно-сімейний захід, приурочений до дня заснування Міжнародного Олімпійського Комітету, який збирає тисячі шанувальників спорту Сумської області.

Попри усі труднощі сьогодення та нові виклики українська нація продовжує слідувати олімпійським цінностям та поширенню ідей активного способу життя. Цього року НОК України ініціює масштабну онлайн-естафету Олімпійського дня, учасником якої може стати кожен бажаючий.

МІНІ-ФУТБОЛ

14 грудня в спортивному залі села Байрак, були зіграні матчі 3 та 4 туру четвертого турніру "Кубок футбольного клубу "Альянс" з міні- футболу, вони принесли такі результати:

3 тур

"Вікторія" - "Ураган" 9:4

"Кристал" - "Ветеран" 8:1

"Альянс-2" - "Легіон" 15:7

"Сокіл" - "Арсенал" 8:6

СТАРТУВАВ «КУБОК ФК «АЛЬЯНС»

7 грудня в спортивному залі спортивного комплексу «Альянс-Арена» с. Байрак, розпочався четвертий турнір із міні-футболу «Кубок футбольного клубу «Альянс», серед команд Липоводолинського району

Перед початком матчів, президент ТОВ «ФК «Альянс», голова федерації футболу Липоводолинського району Сергій Демченко підвів підсумки чемпіонату району з футболу нагородивши кращих гравців сезону 2019 року а саме: воротаря – Ігора Городничого (Легіон), захисника - Івана Борисенка (Метеор), півзахисника – Олександра Дорошенка (Молодь-Альянс), нападника – Владислава Колодяжного (Молодь-Альянс), а кращим арбітром обрано Віктора Гапича.

МІЖНАРОДНА ТОВАРИСЬКА ГРА В СЕЛІ БАЙРАК

Днями на стадіоні «Альянс-Арена» спортивного комплексу с. Байрак відбулася історична подія для ТОВ «ФК «Альянс»

В рамках товариської зустрічі в гості до команди «Альянс-2» завітала досвідчена команда 3 ліги з Нігерії, під назвою «Маракана». Двічі в першому таймі зусиллями Вадима ЛЕСЯ та Владислава КОЛОДЯЖНОГО, «Альянс-2» виходив в перед, але непоступний суперник зумів ще в першому таймі зрівняти рахунок 2-2. В другому таймі Нігерійці швидко вийшли в перед, але раділи вони не довго, бо вже в наступній атаці Ігор СКЛЯР після передачі Андрія ДОБРИВЕЧІР зрівнює рахунок 3:3, а далі після трьох грубих помилок нашої команди Нігерійці виходять вперед і закріплюють рахунок.