Районна газета

ВДАЛИЙ ДЕБЮТ СИНІВСЬКОГО «СТАРТУ – ФОРВАРДА»

 

Вдало дебютував в кубку з футболу голови Сумської обласної адміністрації представник липоводолинщини – синівський «Старт-форвард»

Підсиливши свій склад п’ятьма футболістами липоводолинського «Легіону», що не порушуються  пункти Регламенту змагань, чемпіон району 2014 року в двох поєдинках зустрівся з чемпіоном роменщини – «Урожаєм» з Андріяшівки. Обидва матчі пройшли при територіальній перевазі наших земляків. 

На виїзді «Старт-форвард» виграв з рахунком 2:1, а на своєму майданчику перевага була більш суттєвою – 2:0.  Для участі в обласних змаганнях синівчанам довелося вирішувати не мало проблемних питань, а фінансові турботи на себе взяла аграрна компанія «Форвард», яка розпочала свою діяльність на теренах Синівської сільської ради. До речі, нові орендатори синівських земель для команди вже придбали комплект нової добротної футбольної форми. Прихильники футболу району сподіваються, що серйозний підхід керівників «Форварда» до місцевої команди буде стабільним і продуктивним. А футболісти віддячать за це своїми подальшими перемогами в іграх, які продовжаться наступних вихідних.