Районна газета

ВАГОМИЙ УСПІХ «ТАЙФУНА»

Відзначаючи 70-ту річницю Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ту річницю завершення Другої світової війни, сектор у справах молоді та спорту спільно з «Липоводолинським районним футбольним клубом «Ротакс» провів турнір з міні-футболу серед хлопчиків 2006-2007 років народження команд Полтавської та Сумської областей

Матчі відбулися в спортивному залі Липоводолинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів. В турнірі грало чотири колективи: збірна Липоводолинського району, ДЮСШ міста Гадяч Полтавської області; «Ромен» (ДЮСШ міста Ромни) та «Тайфун» з районного центру. Поєдинки по коловій системі виключали якісь випадковості чи недоречності, адже суперники зустрілися кожний з кожним, згідно календаря.

Дебютант – збірна Липоводолинського району, колектив, який зібрано вперше, грав з опонентами, як і очікувалося: з великим старанням, але без якогось конструктива. Тому поразки в матчах – це не привід для трагедії, а «матеріал» для аналізу на покращення єдиного плану вчителів фізичної культури представники шкіл яких були запрошені до збірної.

Хорошу фізичну підготовку показали гадя чани. Але вони не розрахували сил на марафонську дистанцію турніру, а тому – третє місце.

«Ромен» демонстрував певний вишкіл футбольного мистецтва і,мабуть, недооцінивши гравців «Тайфуна», програв господарям майданчика з рахунком 4:6, а ось з представниками Полтавщини святкували перемогу – 7:2. Другий рядок в турнірі.

Справжнє диво в цей день глядачам подарував «Тайфун». В останній грі липолводолинці програвали хлоп’ятам з Гадяча по ходу усього матчу, а за чотири хвилини до фінального свистка цей показник сягав мінус три м’яча на користь суперника. Та неймовірною концентрацією вольових зусиль, перш за все лідерів команди – Олександра Вовницького, Сергія Федорова і Артема Стрижа був здобутий бажаний нічийний результат. Вагомий успіх колективу та його тренера – Миколи Миколайовича Лиходіда .

Усі команди відзначені Грамотами, а чемпіон – «Тайфун» - ще й кубком. Кращі гравці з кожного колективу також нагороджені Дипломами. Серед липоводолинців - капітан команди Олександр Вовницький. «Липоводолинський районний футбольний клуб «Ротакс» юним футболістам вручив добротні футбольні м’ячі.