Районна газета

ТУРНІР ШАХІСТІВ НА ЧЕСТЬ ДНЯ СЕЛИЩА

Сектор у справах молоді та спорту райдержадміністрації, спільно з виконкомом селищної ради провів турнір з шахів на честь триста шістдесят восьмої річниці з дня заснування селища Липова Долина

За шахівниці зібралося чотирнадцять найсильніших спортсменів. Характерно, що цього разу вперше до нас завітав гість з міста Лебедина Григорій Пірятинець. Саме до ветерана інтелектуальної гри, представника Лебединщини і була прикута найбільша увага. Та не йому судилося стати переможцем, а зайняти лише третій рядок турнірної таблиці.

Чемпіоном, після семи турів змагань за швейцарською системою  став викладач Синівського ПАЛу, житель села Підставки Анатолій Статива. Друге місце –  в Петра Васюхна з Колядинця. Ще три наступні шахісти також відмічені грошовими нагородами: Анатолій Кажан з Семенівки посів четверту сходинку турніру, а липоводолинці Анатолій Дяченко та Анатолій Макієвський, відповідно, п’яту та шосту.

Спонсором заходу цього разу виступив виконавчий комітет Липоводолинської селищної ради. Церемоніал нагородження вів селищний голова Сергій Миколайович Нищета.